Vetëm pak kohë më parë u zyrtarizua publikisht lidhja e saj me reperin ASAP Rocky, dhe që tani duket se po vihet në dyshim.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

“Do doja të bëja ato që ajo mundet të bëjë”!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Modelja bukuroshe Kandall Jenner është vendosur në qendër të vëmendjes dhe kësaj radhe nuk ka të bëjë aspak as me ndonjë veshje të re apo set fotografik.

Ajo u akuzuar nga një restorant se nuk ka lënë asnjë bakshish edhe pse fatura e saj kushte vetëm 24 dollarë. Duket, se menjëherë pasi ka konsumuar diçka në bar, është larguar duke mos lënë asnjë qindarkë më shumë për shërbimin.

Por në një rast të tillë, modelja 21- vjeçare nuk ka heshtur. Ajo ka reaguar nëpërmjet një postimi në Twitter, ku ka treguar se me të vërtetë ka paguar faturën me kartë krediti, por bakshishin e ka lënë kesh.

“Dreq, herës tjetër nuk duhet të lë bakshish cash”, shkruan modelja. 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo nxorri jashtë gjithçka, absolutisht gjithçka! Kendall Jenner duket se u nis për të thyer internetin me foton e fundit që ka postuar në Instagram.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ato kanë ndjekur “modelin e biznesit” të familjes së tyre që kur ishin në moshë të njomë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Cara Delevingne ishte nga koka tek këmbët si e ardhur nga një botë tjetër.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nuk është çudi që Kendall Jenner duket gjithmonë mahnitëse.

Published in MAGAZINA

Ajo sfiloi në të gjithë eventet më të mëdha gjatë javës së modës së Haute Couture dëri tani.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Së fundmi të gjithë iu kthyen kundër asaj dhe motrës së saj të vogël Kylie për linjën e tyre të fundit të bluzeve.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

“Legjendat duhet të respektohen dhe nderohen”!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll