Chris Brown ndjek në Insta, Rihanna-n dhe këto këngëtare shqiptare…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Chris Brown është rrëfyer plotësisht mbi natën famëkeqe kur rrahu brutalisht ish të dashurën e tij Rihanna në vitin 2009.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ngjashmëria ishte e frikshme, por këngëtarja shqiptare na habiti të gjithëve…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

"Festa e Kultivimit" është një festival vjetor i korrjes i mbajtur në Barbados tipike si një festë karnavalesh. Tradicionalisht fillon në fund të verës, për të shënuar kulmin e një tjetër korrjeje të suksesshme të sheqerit.

Qëkur ajo ka qenë në sy të publikut, Rihanna ka marrë pjesë katër herë, dhe çdo veshje ka qenë më mbresëlënëse. Megjithatë, nga viti në vit duhet të themi se kilet e shtuara e kanë zbukurar edhe më tepër kostumin e saj më të fundit dhe kjo provon edhe njëherë se e “shëndoshë” apo jo, Riri duket mjaft tërheqëse sido që të vishet.

Më poshtë janë gjithë kostumet e këngëtares që nga viti 2011 me gjithë lavdinë e tyre.

2017

 

the @aura_experience caught by @dennisleupold #BARBADOS #cropover2017 #culture

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

2015

 

when Ya visit Ya Aunty in the middle of the jump #CaribbeanTing #cropover2015

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

#mockingjay #zulu @zuluroyals

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

I ? @zuluinternational

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

2013

 

Best phucking friendz 4Life @mforde11

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Condense

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

2011

 

#cropover2011 ??

A post shared by RoByN (@rihxshine) on

Published in FASHION

Ajo së fundmi i la të gjithë me gojë hapur me pamjen e saj spektakolare në bikini, por duket se diçka nuk ka shkuar siç duhet.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nuk vonoi shumë dhe e bëri menjëherë të sajën.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Fansat e Rihanna janë tërbuar kur ishi i saj Chris Brown i ka lënë një koment bukuroshes nga Barbadosi në faqen e sa në Instagram dje.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ai është mishërimi i shprehjes “Dashurohet vetëm një herë në jetë” .

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Bukuroshja nga Barbadosi pëlqen që herë pas here të eksperimentojë me look-un e saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll