Ajo iu rikthehet rrjeteve sociale! Taylor Swift ka thyer heshtjen në Tumblr, pas gjyqit të saj dramatik kundër DJ David Mueller.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Është mbyllur më në fund gjyqi mbi të pasmet e Taylor Swift!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Muajin e kaluar, Lorde kërkoi falje pasi e krahasoi miqësinë e saj me Taylor Swift me miqësinë që mund të kishte me një person që vuan nga një “sëmundje e autoimunitetit”.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ylli i muzikës zelandeze e kuptoi që bëri një gabim të madh dhe në raste të tilla rrjetet sociale nuk falin.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Në rastin më të vogël do të ngjallte dyshim.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo gjithmonë është shumë diskrete kur vjen puna për marrëdhëniet e saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

U zbulua pak ditë më parë se ajo po shijon një romancë tërësisht sekrete me aktorin britanik, por çfarë po ndodh në brendësi të asaj romance?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Bukuroshja e muzikës pop është fshehur gjatë dhe duket se gjatë kësaj kohe i është futur punës mirë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll