Së fundmi Bebe Rexha ka qenë pothuajse çdo ditë në udhëtime.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Bebe Rexha ka vendosur t’iu prezantojë me tatuazhin e saj më të ri.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këto ditë këngëtarja bebe Rexha po promovon suksesin e saj nëpër vende të ndryshme të botës dhe i radhës është Toronto, Kanada.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
Wednesday, 18 January 2017 15:20

Bebe Rexha ka këtë fobi [FOTO]

Ju mund t’i pëlqeni asaj muzikën, t’i mbani mend përmendësh tekstin e këngëve apo edhe ta simpatizoni si  këngëtare por jo të gjithë e njohin  fobinë e Bebe Rexhës.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ato që të dyja janë këngëtare, të suksesshme, shqiptare dhe me të njëjtin numër ndjekësish në Instagram.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nuk bëmë gabim kur e cilësuam si versioni pa ngjyrë i Nicki Minaj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Puthjet në buzë mes femrave në Shqipëri cilësohet si një gjest për të twrhequr vëmëndjen, por për Bebe Rexhën është një gjest i thjeshtë që shpreh dashurinë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Pas suksesit shumë të madh me klipin “In The Name Of Love” me Bebe Rexhën, Martin Garrix ka vendosur që të bashkëpunojë me një tjetër artiste shqiptare.

Published in MUSIC

Fama ndërkombëtare e këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha, po ecën në të njëjtën rrugë suksesi si ajo e Rita Orës.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Bebe Rexha nuk di të sjellë vetëm superhite, por edhe video “torturuese” për fansat. Ajo nuk është asnjëherë e turpshme për të treguar linjat e saj trupore, të cilat sigurisht i ka formuar falë punës së palodhshme në palestër. Epo nuk është e lehtë të qëndroësh një yll.

Bebe ka publikuar disa video dhe foto në Instastory, ku ka ndarë me fansat disa nga ushtrimet e saj në palestër, pikërisht ato që formojnë të pasmet.

Tashmë është mëse e qartë se pas kësaj bukurosheje gjithmonë në formë, fshihet vetëm “punë, punë dhe shumë punë”. 

 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll