One Direction? Më mirë të themi shumë direksione!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ato që të dyja janë me origjinë shqiptare dhe suksesi i tyre i ka kaluar kufinjtë shqiptarë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nuk është më yll në ngjitje, por një ndër këngëtaret më të mira të momentit! Bebe Rexha çdo ditë e më tepër po ngul rrënjët në muzikën botërore, ku me hitet e saj ka fituar shumë fansa në të gjithë botën dhe jo më kot e kemi marë të ngjitet në skenat më të rëndësishme të muzikës. Mirëpo sado i suksesshëm të jesh, kur vjen puna te prindërit, “ndërrojmë” fytyrë dhe këtu nuk bën përjashtim as këngëtarja me origjinë shqiptare.

Bebe Rexha ka qenë e ftuar në ‘Tonight ëith Jimmy Fallon’ dhe sigurisht duke qenë një nga emisionet më të ndjekura, emocionet që ajo ka pasur janë të shumta. E sigurisht nuk mund të mos i kërkonte një mendim mamasë së saj dhe ka vendosur të ndajë një ‘screenshot’ të një komunikimi me mesazhe qe ka pasur me të ëmën pasi ka mbaruar emisioni.“Më pe, si tu duka, sinqerisht?” – i ka shkruar Bebe ndërkohë që mesazhi i të ëmës është epik: “Mendoj se shkëlqyer por nuk duhet të thoje fjalën masturbim dhe duhet të betohesh më pak në televizion” – Bebe ka qeshur shumë ndërkohë që i ka thënë: “Më fal mami”.

Bëhu vajzë e mirë Bebe! 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo është një ndër këngëtaret më në zë të momentin dhe çdo ditë e më tepër përveç se na bën krenarë në të gjithë botën, na sjell hite pas hitesh. Suksesi i Bebe Rexhës po ecën me hapa galopanë, e ashtu si të gjithë ne, ajo ka një këngë të preferuar, por nuk është pjesë e repertorit të saj. Bëhet fjalë për këngën “So sick” të Ne-Yo, për të cilën jemi të sigurtë që të paktën një herë në jetë e kemi dëgjuar.

Bebe e ka treguar këtë në Instagram, teksa po shëtiste me makinë, ndërkohë që në sfond ka vendosur këngën “So sick” dhe ka shkruar se është e preferuara e saj e  të gjitha kohërave. /intv.al/

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
Wednesday, 02 August 2017 17:25

Pas Bebe Rexhës e bën edhe Dua Lipa [VIDEO]

Mos guxoni tu dilni këtyre vajzave para sepse do e “pësoni”…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kështu i pritën fansat në Moskë vajzat shqiptare…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Plot 4 këngëtare shqiptare, dhe se kemi fjalën vetëm për ato që performojnë nëpër botë, do të performojnë në një nga festivalet më moderne të muzikës në Moskë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Po ju e dinit se për marrëdhënien e reperit Stresi me Bebe Rexhën? Ai flet për herë të parë…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta bëri sot betimin dhe në ceremoni ishin të pranishëm një numër i madh personalitetesh ashtu siç është bërë zakon, që nga ambasadorët, tek krerët e drejtësisë por edhe familja e Presidentit të ri, Ilir Meta. Por ajo qe intv.al zbuloi ishte se të pranishëm ishin edhe familja e Bebe Rexhes. Në fotot më poshtë ndodhet mami i Bebes si dhe kushërira e saj që njihet nga publiku si një ndër personat më të afert me Beben, ku ajo e konsideron edhe si motër dhe e shoqëron ngado. Ato u bënë pjesë e ceremonisë së sotme./intv.al/

in.jpg

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll