Ajo e ka një hero në jetën e saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Paraqitja surprizë e French Montanas në klipin e fundit të Dafina Zeqirit, mori vëmëndjen maksimale.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Disa nga këto vajza kanë aq shumë tatuazhe sa dhe vetë ato me siguri nuk i mbajnë mend që i kanë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Pas një mungese goxha të gjartë me intervista, Dafina Zeqiri ka folur në një të tillë së fundmi.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Sepse edhe ajo vetë ka të tilla.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Një nga ëndrrat e saj ishte depërtimi në tregun amerikan dhe me këngën "Four seasons" ku i ftuar ishte reperi French Montana, ia doli ta bënte realitet. Por duket se Dafina e di si funksionon. Që të arrish aty ku do, duhet të krijosh vizionin më të lartë të mundshëm të  gjërave që kërkon të arrish dhe tani ëndrrat e këngëtares kanë mbërritur në një nivel tjetër. Atë të stadiumeve të mbushura përplot me fansa të saj. Të paktën kjo është idea që ajo ka për të ardhmen e afërt pasi në një postim të fundit në Instagram ku jepen pamje të një stadiumi gjigand, këngëtarja ka shkruar "Kështu do të jenë një ditë koncertet e mia". Duke gjykuar nga rruga që ka bërë në kaq kohë, nuk do të ishte aspak çudi që këto të jenë imazhet që do të na ofrohen nga Daffye shumë shpejt. Nëse ajo ka bindjen dhe beson që mund të ndodhë, atëherë ne përse të mos e besojmë?! /intv.al/ 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Shkëlqen Dafina përkrah të dashurit, Jose Rodriguez.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Perzonazhi i “In Report” këtë herë ishte këngëtari me zërin e ëmbël Ermal Fejzullahu.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Që të dyja janë mjaft të dashura për publikun shqiptar.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Jo vetëm shoqëria me Noizyn.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll