E nisur si një lojë, duket se romanca mes J.Lo dhe Drake po merr drejtim tjetër.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nëse deri dje lidhja e tyre ishte ende me pikëpyetje, veprim i i fundit i Drake vë pikat mbi “i”.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Champagne Papi e ka gjetur Champagne Mami-in e tij, dhe të gjithë e dimë tashmë se ajo është as më pak dhe as më shumë se Jennifer Lopez!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ata të dy kanë diçka të përbashkët…

Published in MUSIC

Kështuqë le ti quajmë Dra-Lo? JL-izzy? Champagne papi and mami?!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

A do të jetë Drake i duhuri?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nuk kishte si të mos ngrihej kjo pikëpyetje.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Me një lëvizje të vetme që i ka shokuar të gjithë, J.Lo dhe Drake kanë treguar se janë në një marrëdhënie.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Është mëse e qartë se Jennifer Lopez dhe Drake pëlqejnë shumë të shoqërohen së bashku, dhe së fundmi kanë vendosur të testojnë marrëdhënien e tyre me një lojë interesante. Në një video të publikuar, Drake, symbyllur,  përgatitet për të rënë në krahët e Jlo, me besim se ajo do e mbajë dhe reperi nuk do të rrëzohet në dysheme. Fatmirësisht, ishte një person tjetër aty, i cili numëronte sekondat para se Drake të lëshohej. Ai thonte “kthehu më shumë” dhe Drizzy ra në krahët e këngëtares 47 vjeçare. Jennifer dukej kaq mirë, nervoze rreth lojës, para se të thontë “Ndjeva ngrohtësi”. Ndërkohë që Drake po buzëqeshte vesh më vesh. Nuk e dimë nëse kjo video është filmuar gjatë fundjavës së festave apo kur ata kanë dalë bashkë në Las Vegas, por nuk kemi dyshimin më të vogël që ata shkojnë shumë me njëri-tjetrin. Thashethemet vazhdojnë të qarkullojnë se Drake dhe JLo janë diçka më shumë se shokë, dhe na duhet ta pranojmë që do të na pëlqente kjo.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ishte një mbrëmje yjesh në shtëpinë e J.Lo, por spektaklin e dhuruan shqiptarët.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll