Kush nuk do ta donte një mama të tillë?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Pët t'u patur zili...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Dua Lipa një këngëtare mjaft e suksesshme edhe jashtë trevave shqipfolëse, poston vazhdimisht foto nga koncertet dhe jeta e saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Të renditesh në krye të klasifikimit më të rëndësishëm amerikan të këngëve nuk është diçka që mund ta bëjë kushdo.

Published in MUSIC

Shumë e dhunshme duket si boksiere!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Disa gjëra ngelen përgjithmonë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Një kujtim i bukur nga Los Angeles.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Si e përshkruan ajo stilin e saj me tre fjalë dhe çfarë urren më shumë?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Sot është ditëlindja e tij dhe Dua di si ta bëjë këtë ditë më speciale.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën shihet këngëtarja si fëmijë e përqafuar me babanë e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa ka uruar ditëlindjen e babait të saj, këngëtarit Dukagjin Lipa, me një fotografi të veçantë të publikuar në rrjetet sociale.
Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën shihet këngëtarja si fëmijë e përqafuar me babanë e saj.

“Gëzuar ditëlindjen babi! Faleminderit që më frymëzon çdo ditë. Të dua”, ka shkruar ajo në Instagram.

auto_201703051656002671488729909.jpg

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ndërkohë që po përjeton suksese të njëpasnjëshme në karrierë, nuk mund të themi të njëjtën gjë edhe për jetën personale të Dua Lipës.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll