Enca është një ndër emrat më të lakuar në muzikën shqiptare.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Edhe Enca ka një kërkesë…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

‘King and the Queen”  është kënga që vuri edhe më shumë në qendër të vëmëndjes ish dy bashkëpunëtorët, Noizy dhe Enca. 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo e bëri sërish.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Fotot hot tashmë janë bërë normale për Encën, por kjo e fundit  të lë pa fjalë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ky mund të quhet pa frikë “viti i martesave vip”.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Fama e saj i ka kapërcyer kufinjtë ndërkombëtarë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ky është komenti që Enca i bëri Bebe Rexhës pas performancës “live”…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe padiskutim një nga personazhet më IN të momentit. Mirëpo jo rrallë herë e kemi parë të luajë me pamjen e saj dhe ditën e fundit është “shndërruar” në një Enca që se kishim parë ndonjëherë. Para disa ditësh e pamë me flokë rozë tashmë ajo është shndërruar në bionde të errët në të kaftë le të themi. Ajo ka ndarë dy foto me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, në të cilat ka veshur një fustan i cili shkon shumë me flokët dhe ka dhënë një mesazh të rëndësishëm për femrat: “Një femër është e pandalshme kur e kupton që meriton më shumë”.

collageuhenca.jpg

Me gjithë këto ndryshime, ajo na ka vërtetuar se i shkon çdo lloj ngjyre! Duket bukur apo jo?!

 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll