Këtë herë nuk qëlluan në shenjë dhe u kritikuan rëndë nga publiku.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Gigi Hadid dhe Zayn Malik do të shfaqen në kopertinën e muajit gusht të revistës prestigjoze Vogue dhe ky është vetëm fillimi.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Janë identike por këtë herë Xhesika dëshiron të duket si Gigi Hadid pasi kjo kuptohet edhe nga miku i saj, i cili sapo e nxorri “bllof”.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Rivaliteti duket se është një fjalë që nuk njihet në familjen Hadid.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Syzet optike janë një prej aksesorëve më të rëndësishëm dhe e pandashme në jetën e shumë personave.

Published in FASHION

Upss! Dashur pa dashur!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Me siguri nuk do mund ta gjeni se kush është në të vërtetë Gigi Hadid apo modelja shqiptare. Ngjashmëri e frikshme…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Babai i dy nga supermodelet më në zë në botë është në telashe shumë të mëdha!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kush e priste nga një superyll i botës së spektaklit?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll