Ish striptistja pretendon se është keqtrajtuar në shumë forma nga ish i dashuri i saj Kanye West.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nga droga, kirurgjitë plastike e deri tek ndarjet sekrete mes Kim dhe Kanye!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nuk ishte Kim Kardashian ajo që ka këmbëngulur për fëmijën e tretë, por Kanye West!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ylli i spektakleve reality përdori rrjetet sociale ditën e djeshme për të uruar dy meshkuj shumë të rëndësishëm në jetën e saj.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Martesa e tyre ka qenë në qendër të vëmëndjes që pas grabitjes që iu bë Kim.K në Paris.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Edhe pse në  publik shfaqin imazhin e familjes perfekte, shpesh është  përfolur për një krisje në martesën e Kanye  West dhe Kim Kardashian.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Producenti 39 vjeçar ka nxjerrë linjën e tij të varëseve prej floriri në një përpjekje për t’u kthyer në mbretin mitik Mida.

Published in FASHION

Më në fund rikthehen ditët e bardha për çiftin Kardashian-West.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mund të jetë çmimi më prestigjoz që një muzikant shpreson të arrijë, por tashmë Grammy-t e kanë të vështirë që edhe thjesht t’i bindin të nominuarit që të vijnë në ceremoni.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo po rikthehet në dritën e prozhektorëve pasi mori pak kohë pushim që nga grabitja e famshme në Paris, por fotot e saj të fundit janë dukur më shumë se thjesht të dyshimta.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll