Vajza seksi dhe të njohura për publikun, këto janë vajzat e “Big Brother” që joshën Noizyn.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këto foto të nxehta me siguri as Noizy nuk i mban mend…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

As ata vetë nuk e dinë egzistencën e kësaj fotoje, do habiteni…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Thonë që hakmarrja  serviret e ftohtë, por Noizy nuk priti më gjatë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Seksi dhe muskulozë këta janë "Vin Diesel" shqiptarë...

Sot nuk po flasim për femrat seksi , por për meshkujt këngëtar me fizikun më të mirë të cilët po i krahasojme me nje nder personat me muskuloze, Vin Diesel.Ne ditët e sotme edhe  meshkujt po i kushtojnë një rëndësi të madhe pamjes fizike dhe janë te fiksuar pas palestrës,shkruan intv.al. Shumë prej personazheve të famshëm nuk ngurojnë të shfaqin trupin me muskuj në videoklipe si dhe në sete fotografike. Në emisionin Fun Day ne IN Tv me moderatore Fatma Methasani u fol për meshkujt muskulozë dhe ata që mund t’i quajmë “Vin Diesel” shqiptarë edhe pse disa nuk janë tullacë, të cilët janë:

1)Adrian Gaxha 

adrian_gaxha.jpeg

 

2)Florian Binaj

florian.jpeg

 

3)Noizy

noizy.jpeg

 

4)Robert Berisha

robert.jpeg

 

5)Patris Berisha

Patris.jpeg

 

 

ë
Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Noizy sërish ndalohet nga policia! 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Askush nuk e priste që moderatori i “Zonë e lirë” mbrëmjen e kaluar gjatë spektaklit “YFSF” ta krahasonte Noizyn me personazhin e bërë të njohur nëpër televizione, Zogun e Tiranës.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Tashmë njihen dobësitë e Noizy-t për  makinat, por jo vetëm…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

U bë kohë që ata të dy e kanë rregulluar marrëdhënien e tyre.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll