Nuk pritej kjo dhuratë , reagon Rita Ora duke…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

E habitshme sesi edhe Rita Ora është përfshirë në këtë skandal, por a pranoi ajo?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
Wednesday, 19 April 2017 16:32

Sipas Rita Orës, kështu JETOHET [VIDEO]

Kaq të lirshme nuk e kishim parë ndonjëherë Rita Orën ...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Muzikë, diell, palma dhe veshje jashtë së zakonshmes!

Published in FASHION

Pas bashkëpunimeve të suksesshme si ajo me Iggy Azalea apo ajo me Chris Brown, Rita Ora vjen me një tjetër emër të madh në skenën ndërkombëtare.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Bukuroshja me origjinë shqiptare thjesht nuk mundet që t’i mbajë asetet e saj brenda.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kur të shikoni këto foto nuk do gjeni se kush është Rita dhe kush është modelja, kanë ngjashmëri të frikshme.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Do habiteni vërtetë si kjo modele e famshme është fanse e dy këngëtareve me origjinë shqiptare.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Rita Ora ka shumë tatuazhe por ju nuk i keni parë ato që ka tek vendi intim.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
Thursday, 30 March 2017 10:44

Rita Ora i nxjerr të gjitha [FOTO/VIDEO]

Rita sa vjen dhe bëhet provokuese por kësaj here i ka nxjerr të gjitha.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll