Chris Brown ndjek në Insta, Rihanna-n dhe këto këngëtare shqiptare…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ato që të dyja janë me origjinë shqiptare dhe suksesi i tyre i ka kaluar kufinjtë shqiptarë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare ka dashur të falenderojë artistin botëror që e ndihmoi të shpëtonte albumin e saj të dytë pas betejës ligjore 5 vjeçare me Jay Z.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Një mami seksi si e Ritës! Vera Ora lë në hije vajzat e saja…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Pas suksesit me këngën “Your Song”, këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka paralajmëruar këngën e saj më të re.
Rita ka treguar për të gjithë fansat e saj se brenda pak ditësh do të publikojë projektin e saj më të ri.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ylli shqiptar përmes një video që ka publikuar në profilin e saj në Instagram.

“Lonely Together”, titullohet kënga më e re nga Rita.

Por kësaj radhe Rita vjen në bashkëpunim me DJ-in dhe producentin suedez Avicii.

“Më në fund po vjen. Faleminderit Avicii që po më merr në këtë rrugëtim mahnitës. Është himni im i verës! Mezi pres që ta dëgjoni të gjithë! Edhe pesë ditë!”, kishte shkruar Rita.
Kujtojmë se Rita ka pasur edhe bashkëpunime të tjera me shumë yje të njohura.

 

Published in MUSIC

Në vend të xhelozisë, ekziston një frymë pozitive.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Epo normal që do i bënte “like” Ritës në këtë foto kaq të nxehtë….

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Një tjetër ditë, një tjetër foto jashtëzakonisht e nxehtë nga Rita Ora.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Bëmë mama të të ngjaj, firmosur nga Rita Ora!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Selena Gomez festoi ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë të saj nuk munguamn urimet të cilat ishin të shumta në numër.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll