Nuk e prisnim këtë nga Selena.

Published in MUSIC

Ata janë çifti më i përfolur i momentit.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

The Weeknd do të performonte në Coachella por spektaklin e vërtetë e dhuroi në “bashkëpunimin” e nxehtë me Selena Gomez.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Bëhuni gati pasi nuk keni parë ende asgjë!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ata janë parë të puthen në thuajse çdo vend të botës, por të kishin publikuar diçka të tillë vetë ata nuk kishte ndodhur deri tani.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mund të themi pa frikë se janë në muajin e tyre të mjaltit!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Drake gjithmonë e gjen veten në qendër të dramave, edhe në mes të krizës më të madhe që ka ndodhur në Kanada!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mjafton vetëm ta shohësh në koncertin e The Weeknd...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Fantastike, kurajoze dhe 100% e vërtetë!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Reperja Remy Ma bën mirë të mendohet dy herë përpara se të kruhet me Nicki Minaj, pasi kjo e fundit nuk vjen në “sherr” vetëm por merr edhe shoqet!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll