Ylli i Little Mix ka fituar mbështetjen e fansave pasi u ka treguar atyre diçka që nuk është e thjeshtë për t’u treguar.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Dhe të mendosh që ishte nominuar për çmimin prestigjoz të “Top New Artist”!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Harry Stylist zbulon një anë tjetër të tij.

Published in MUSIC

Ish ylli i One Direction është përpjekur që të bëjë bamirësi, por duket se nuk e ka marrë parasysh siç duhet situatën.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
Tuesday, 28 March 2017 17:17

Tragjedi në familjen e Zayn Malik [FOTO]

Humbja e parakohshme ka trishtuar jo vetëm këngëtarin britanik, por edhe gjithë fansat e tij.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Tik-tak, tik-tak...

Published in MUSIC

Gigi Hadid e cila nuk mund të shkojë në asnjë vend pa u fotografuar, është ajo që ka aparatin fotografik në dorë!

Bukuroshja 21 vjeçare po realizon fotografitë për fushatën e Versus Versace, krijuesi i së cilës është i dashuri i saj Zayn Malik. Ne ishim shumë të intriguar kur morëm vesh se Zayn po punon me Donatella Versace dhe tashmë momenti që po prisnim erdhi, lançimi i koleksionit së Pranverë/Verë 2017 për Versur Versace. Në këtë fotosesion kanë marrë pjesë Zayn Malik dhe modelen Adëoa Aboah, ndërkohë që fotografe ishte as më shumë dhe as më pak se Gigi Hadid.

“Koleksioni i ri i Versus përfshin gjithçka që është speciale rreth Zayn, Gigi dhe Adëoa. Ata janë të rinj të cilët personifikojnë gjendjen shpirtërore të gjeneratës së tyre me ndershmërinë, energjinë dhe dashurinë e tyre”, tha Donatella Versace.

 

Gjykuar nga fotot, duhet ta pranojmë që Gigi është e talentuar! 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

A vërteton kjo foto gjithçka?

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll