INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Detaji që ju ka shpëtuar të gjithëve! Po ju e bëni këtë gjë për ''SHOKUN''? Ja prova që Arbenita janë ÇIFT që duhen shumë! [FOTO]

Detaji që ju ka shpëtuar të gjithëve! Po ju e bëni këtë gjë për ''SHOKUN''? Ja prova që Arbenita janë ÇIFT që duhen shumë! [FOTO]

Publikuar më: 19:02 11-01-2019

Aa shoqe shoqe, paskan stampuar dhe dashurinë e tyre! 

Prej disa javësh tashmë, është raportuar se reperi i njohur Fero është i lidhur me modelen bukuroshe, Arbenita.

Para pak ditësh u kapën mat teksa ndodheshin së bashku në aeroportin e Zvicrës, duke konfirmuar zërat se ata janë së bashku. Ndonëse në një intervistë të mëparshme kur u pyet për marrëdhënien me Arbenitën, Fero u shpreh se e kishte vetëm shoqe, ka ardhur reagimi i fundit nga modelja.

Bukuroshja ka publikuar për herë të parë një foto së bashku me Feron, ku ata shihen shumë afër njëri-tjetrit dhe Arbenita i ka vendosur atij dorën mbi faqe. Në një foto të publikuar në muajin dhjetor, modelja simpatike shqiptare mban në qafë një varëse në formë medalioni në të cilën shkruhet emri i saj dhe i reperit: “Fero, Nita”.

feromn.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0070638656616211
  array(1) { ["section"]=> string(123) "detaji-qe-ju-ka-shpetuar-te-gjitheve-po-ju-e-beni-kete-gje-per-shokun-ja-prova-qe-arbenita-jane-cift-qe-duhen-shume-f-84163" }