INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dikur shokë për kokë, por sot nuk flasin më! Ja çfarë i bëri bashkë sërish Gentin dhe Julin, ngjitur me njëri-tjetrin [FOTO]

Dikur shokë për kokë, por sot nuk flasin më! Ja çfarë i bëri bashkë sërish Gentin dhe Julin, ngjitur me njëri-tjetrin [FOTO]

Publikuar më: 21:04 12-07-2018

Në një intervistë të fundit Gent Zenelaj rrëfeu për herë të parë arsyen se përse nuk flet sot me ish mikun e tij Julian Deda. Sipas Gentit në momentin që ai është larguar nga Apartamenti 2xL në Vizion Plus është dhënë një urdhër që aktorët të mos i flasin më Gentit dhe gjithashtu ky i fundit u shpreh mirë se nuk është ndjerë mirë nga disa statuse të Julit në Facebook.

Ndërkohë Juli i cili nuk pati asnjë reagim deri tani ka rrëfyer në emisionin Rreze Dielli në Report Tv se as ai vetë nuk e di arsyen pse Gentian Zenelaj nuk i flet më. Mirëpo ata janë parë pranë njëri-tjetrin në protestën për mos shembjen e Teatrit.

Edhe pse nuk flasin prej kohësh janë parë pranë njëri-tjetrit në sheshin"Dëshmorët e kombit". Siç shihet në foton e mëposhtme, të dy aktorët shqiptarë kanë protestuar kundër shembjes së Teatrit.

PRT.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079851150512695
    array(1) { ["section"]=> string(125) "dikur-shoke-per-koke-por-sot-nuk-flasin-me-ja-cfare-i-beri-bashke-serish-gentin-dhe-julin-ngjitur-me-njeri-tjetrin-foto-64849" }