INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Disa VIP-a shqiptarë kanë punuar si kamariere/ë, furrxhinj apo shitës cigaresh, po Arian Çani çfarë ka punuar? Zbulojeni tani! [FOTO]

Disa VIP-a shqiptarë kanë punuar si kamariere/ë, furrxhinj apo shitës cigaresh, po Arian Çani çfarë ka punuar? Zbulojeni tani! [FOTO]

Publikuar më: 13:20 06-05-2018

Shumë yje shqiptarë nuk kanë patur këtë shkëlqimin që kanë sot. Shumë kanë punuar kamarierë si psh Dua Lipa apo Gjiko, furxhi si Sinan Hoxha apo shitës cigaresh si Ermal Mamaqi si dhe shumë e shumë të tjerë punë që tani ju nuk i mendoni se i kanë bërë.

Po Arian Cani çfarë punë ka bërë?

Me siguri shumë mendime do u kenë ardhur në mendje, por para se të ishte super i famshëm sa sot, ai e ka treguar në ‘Xing me Ermalin’ punën që ka patur para shkëlqimit.

“Kam punuar gazetar nëpër gazeta, në shtypin e shkruar”, u shpreh Çani. Epo të paktën ka qenë brenda fushës së tij./intv.al/

-640-0-5aee19c89f5e5.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030601024627686
    array(1) { ["section"]=> string(128) "disa-vip-a-shqiptare-kane-punuar-si-kamariere-e-furrxhinj-apo-shites-cigaresh-po-arian-cani-cfare-ka-punuar-zbulojeni-tani-57457" }