INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dje shante atë dhe Ledrin, sot Noizy hidhet në krahët e Dafinës [FOTO]

Dje shante atë dhe Ledrin, sot Noizy hidhet në krahët e Dafinës [FOTO]

Publikuar më: 12:11 23-11-2017

Noizy dhe Dafina janë dy nga këngëtarët më të mirë shqiptarë, suksesi i të cilëve është ndërkombëtarizuar. Më parë nuk kishin ndonjë marrëdhënie për t’u admiruar, pasi Noizy ishte në konflikt me Ledrin dhe ky i fundit ishte në një lidhje me Dafinën, por siç duket çdo gjë është normalizuar dhe të gjithë u habitëm kur kemi parë Duffyen dhe ZinZin në të njejtin koncert në Durrës e jo vetëm.
E përveç kësaj, Noizy dhe Ledri tashmë janë bërë miq shumë të mirë si dhe dje publikuan bashkëpunimin “Dje dhe sot”. Ndërkohë që Noizy dhe Dafina kanë përformuar sërish bashkë, shumë milje larg vendit tonë, në Amerikë.
Blitz.al ka siguruar disa fotografi, teksa Noizy dhe Dafina janë përqafuar me njëri tjetrin gjatë performancës sikur na tregojnë që kanë lënë pas krahëve atë ç’ka ndodhur më parë me ta.

blitzo.jpg

cunat.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012161731719971
    array(1) { ["section"]=> string(73) "dje-shante-ate-dhe-ledrin-sot-noizy-hidhet-ne-krahet-e-dafines-foto-42829" }