INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do shkriheni së qeshuri! E ftuara e Rudinës bën këtë GAFË, moderatorja nuk ndalon dot të qeshurën! Mos e humbisni këtë VIDEO

Do shkriheni së qeshuri! E ftuara e Rudinës bën këtë GAFË, moderatorja nuk ndalon dot të qeshurën! Mos e humbisni këtë VIDEO

Publikuar më: 20:11 12-04-2019

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh ajo është pjesë ekranit dhe shoqëron publikun pasditeve.

Së fundmi në emisionin e saj ishte e ftuar kuzhinierja e njohur për të gjithë si zonja Tefta. Ajo shpjegoi në studio se si të përgatitet maja në kushte shtëpie.

Mirëpo, gjatë shpjegimit Tefta bëri edhe një gafë. Në vend të thoshtë majasë i duhet nënë ditë për t'u përgatur, ajo tha 'në muajin e nëntë'.

Kjo mjaftoi që Rudina të shpërthente në të qeshura dhe nuk po ndalonte dot.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075500011444092
    array(1) { ["section"]=> string(127) "do-shkriheni-se-qeshuri-e-ftuara-e-rudines-ben-kete-gafe-moderatorja-nuk-ndalon-dot-te-qeshuren-mos-e-humbisni-kete-video-91308" }