INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Doli nudo dhe u kritikua nga të gjithë, reagon Enca: Ku*va, ju rrezikoni jetën për [FOTO]

Doli nudo dhe u kritikua nga të gjithë, reagon Enca: Ku*va, ju rrezikoni jetën për [FOTO]

Publikuar më: 19:58 25-05-2018

Enca Haxhia është gjithmonë në qendër të vëmendjes sa herë që shfaqet në rrjete sociale. Ajo sot ka postuar një foto gati NUDO, dhe sot me plot gojën çmendi rrjetin. Gjithsesi pavarësisht atyre që u “kënaqën” me Encën dhe ato që ajo tregoi, kishte dhe të tjerë që e kritikuan.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo që u ka kthyer përgjigje fansave për të gjitha kritikat për fotot provokuese në një postim në IstaStoryn e saj.

Enca i quan k*rva të gjitha femrat që e kritikojnë për gjoksin, por nga ana tjetër bëjnë ndërhyrje për ta rritur atë:

“Më pëlqen kur njerëzit më komentojnë: ‘Përse duhet ta tregosh gjoksin në çdo veshje’. K*rva ju ta gjitha po rrezikoni jetën duke bërë ndërhyrje për t’i pasur të mëdha si të miat”.

encaaarrezzz.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071909427642822
    array(1) { ["section"]=> string(90) "doli-nudo-dhe-u-kritikua-nga-te-gjithe-reagon-enca-ku-va-ju-rrezikoni-jeten-per-foto-59606" }