INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Drake lindi një fëmijë me pornostare-n, të cilën i’a zbuloi RIVALI i tij! Ajo bën veprimin në koncertin e fundit që i ''çmendi'' të gjithë[FOTO]

Drake lindi një fëmijë me pornostare-n, të cilën i’a zbuloi RIVALI i tij! Ajo bën veprimin në koncertin e fundit që i ''çmendi'' të gjithë[FOTO]

Publikuar më: 21:21 14-03-2019

2018 ishte një vit mjaft delikat për Drake, pasi një nga rivalët e tij reperi Pusha T, e akuzoi se po fshihte një fëmijë nga sytë e publikut.

Kjo akuzë doli se ishte e vërtetë dhe partnerja, e cila mbante fëmijën e tij ishte Sophie Brussaux, një ish aktore e filmave për të rritur, për të cilën Drake thoshte se e kishte takuar vetëm dy herë.

Ditën e djeshme ai ka mbajtur një koncert në arenën ‘AccorHotels’ në Paris dhe ajo çfarë i ka habitur të gjithë ka qenë se në të ka qenë prezente edhe Sophie.

Ajo publikoi disa video në ‘Instagram’, ku shfaqej duke e mbështetur Drake në prapaskenë. Mesa duket dyshja ruan një marrëdhënie të mirë edhe pas ndarjes.

Screenshot_5-11.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069191455841064
    array(1) { ["section"]=> string(143) "drake-lindi-nje-femije-me-pornostare-n-te-cilen-i-a-zbuloi-rivali-i-tij-ajo-ben-veprimin-ne-koncertin-e-fundit-qe-i-cmendi-te-gjithe-foto-89169" }