INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa konfirmohet edhe në fushën e modës, bashkëpunon për herë të dytë me Foot Locker [FOTO]

Dua Lipa konfirmohet edhe në fushën e modës, bashkëpunon për herë të dytë me Foot Locker [FOTO]

Publikuar më: 16:36 14-11-2017

Dua Lipa korr sukses ndërkombëtar jo vetëm në muzikë.

Këngëtarja shqiptare së fundmi rrëmbeu çmimin ‘Best New Act’ në eventin MTV EMA të cilin e prezantoi, Rita Ora. Dua këtë herë është afirmuar zyrtarisht për herë të dytë si  pjesë e fushatës AW17 të Foot Locker. Stili i saj përputhet më së miri me atë të kësaj firme e cila dallon në sektorin e këpucëve dhe veshjeve sportive.

Puma Kiss me platformë, Adidas Superstar me veshje metalike në lëkurë, Vans SK8-Hi Sherpa dhe Nike TN, me nuancat e rozës pastel dhe jeshiles, janë dalluese në fotot e koleksionit ‘Dua Lipa for Foot’.

Për të gjithë ju që e gjeni veten në këtë stil veshjeje, klikoni në footlocker.eu si dhe do të jetë i disponueshëm  në të gjitha duqanet në Europë që nga 13 Nëntori. 

FOOTLOCKER_D.N_09.17_08_CMYK-Tuned-Replaced-3-800x599.jpg

 

FOOTLOCKER_D.N_09.17_02_V4-800x599.jpg

FOOTLOCKER_D.N_09.17_03_V4-800x599.jpg

 

FOOTLOCKER_D.N_09.17_09_V4-800x599.jpg

 

FOOTLOCKER_D.N_09.17_04_V4-800x599.jpg

 

FOOTLOCKER_D.N_09.17_01_CMYK-Tuned-Replaced-3-800x599.jpg

FOOTLOCKER_D.N_09.17_05_V4-800x599.jpg

 

W_L3035-F-800x599.jpg

W_L3627-F-800x599.jpg

W_L4001-F-800x599.jpg

W_L4410-F-800x599.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00099802017211914
    array(1) { ["section"]=> string(98) "dua-lipa-konfirmohet-edhe-ne-fushen-e-modes-bashkepunon-per-here-te-dyte-me-foot-locker-foto-41927" }