INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa, KRENARE për çunat dhe i tregon botës flamurin e Shqipërisë dhe Kosovës! Shihni detajin shqiptar që mban në shtëpi [FOTO]

Dua Lipa, KRENARE për çunat dhe i tregon botës flamurin e Shqipërisë dhe Kosovës! Shihni detajin shqiptar që mban në shtëpi [FOTO]

Publikuar më: 22:31 22-06-2018

Mbas shumë artistësh shqiptarë ku krenohen për arritjen e dyshes Xhaka-Shaqiri, edhe Dua Lipa reagoi plot krenari këtë fitore. Ajo publikoi një foto në instastory ku shfaqen dy futbollistët shqiptare duke bërë shqiponjën me duar dhe këngëtarja ka vendosur disa flamuj të Shqipërisë e Kosovës si dhe disa ikona (emoji) me duar si shqiponjë.

Por edhe babai i saj i entuziasmuar duke parë ndeshjen në shtëpi, na tregoi edhe diçka shumë të bukur. Një detaj që mbase jo shumë e kanë kapur, një detaj shqiptar, shkruan intv.al. Në foton më poshtë mund të shihni momentin teksa Dukagjin Lipa uron Xhakën, duket edhe një objekt ku shihet koka e shqiponjës dhe yjet e flamurit të Kosovës./intv.al/

2e60ed46-6880-4c89-8641-fd0b03904f5f.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007072925567627
    array(1) { ["section"]=> string(132) "dua-lipa-krenare-per-cunat-dhe-i-tregon-botes-flamurin-e-shqiperise-dhe-kosoves-shihni-detajin-shqiptar-qe-mban-ne-shtepi-foto-62581" }