INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa publikon këto foto, shihni si ''e ngacmon'' futbollisti i famshëm [FOTO]

Dua Lipa publikon këto foto, shihni si ''e ngacmon'' futbollisti i famshëm [FOTO]

Publikuar më: 20:21 18-04-2018

Ka shumë të drejtë!

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa tashmë i ka rrëmbyer zemrat e britanikëve dhe jo vetëm. Ylli botëror i muzikës Pop ka dhuruar spektakël në arenën e madhe të Birmingham-it, ku mbajti koncertin e radhës. Mijëra adhurues ishin mbledhur për Duan në koncertin ku të gjitha biletat ishin shitur. Lajmi për shitjen e rrufeshme të biletave ishte komunikuar më parë nga vetë këngëtarja.

Dua performoi hitet e saj, mes të cilave “Neë Rules” që solli ovacione nga publiku, i cili nisi të këndonte njëzëri me këngëtaren këngën e njohur. Ajo ka shpërndarë një kolazh fotosh në Instagram ku ndarë me ndjekësit e saj disa nga çastet më të bukura nga performanca në Birmingham ku e shpreh se do e mbante mend gjithë jetën. Në listën e shumtë të komenteve, ne të intv.al na zuri syri komentin e futbollistit brazilian me famë botërore, Alexandre Pato, i cili aktualisht luan në Kinë, por më parë është aktivizuar me Milanin.

Ai i ka komentuar një emoji duke e duartrokitur dhe i japim shumë të drejtë.

savt.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073881149291992
    array(1) { ["section"]=> string(70) "dua-lipa-publikon-keto-foto-shihni-si-e-ngacmon-futbollisti-i-fa-55673" }