INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dy këngëtarët tuaj të preferuar, fshijnë të gjitha fotot nga Instagrami! Po tani, çfarë ka ndodhur?[FOTO]

Dy këngëtarët tuaj të preferuar, fshijnë të gjitha fotot nga Instagrami! Po tani, çfarë ka ndodhur?[FOTO]

Publikuar më: 10:19 11-07-2018

Janë dy nga këngëtarët më të pëlqyer nga publiku dhe jo vetëm për këngët që paraqesin për fansat, por gjithashtu pëlqehen se janë edhe dy djem shumë simpatikë.

E kemi fjalën për Skerdin dhe Yong Zerkën, të cilët, na kanë habitur paksa me veprimet që kanë bërë në llogaritë e tyre në Instagram.

Të dy djemtë kanë fshirë të gjitha fotot nga Instagram, duke lënë vetëm disa te tilla që promovojnë prurjet e reja, që kanë në plan për këtë verë të nxehtë.

Por cila të jetë arsyeja e këtij veprimi? Të jetë një veprim i menduar për një marketing të mirë apo të jetë diçka tjetër që ndoshta djemtë e kanë sekret? Gjykojeni ju si të doni.../intv.al/

11.PNG

 

222.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029370784759521
    array(1) { ["section"]=> string(106) "dy-kengetaret-tuaj-te-preferuar-fshijne-te-gjitha-fotot-nga-instagrami-po-tani-cfare-ka-ndodhur-foto-64614" }