INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E akuzojnë për photoshop dhe tul, Kejvina Kthella i jep përgjigjen logjike që me siguri nuk e prisnit...[FOTO]

E akuzojnë për photoshop dhe tul, Kejvina Kthella i jep përgjigjen logjike që me siguri nuk e prisnit...[FOTO]

Publikuar më: 10:51 16-05-2018

Kur je i famshëm krijon shumë fansa dhe njerëz që të adhurojnë për atë që përcjell tek publiku por ja që ka edhe nga ata që përpiqen gjithmonë që të gjejnë arsye dhe detaje që ndoshta nuk shkojnë aq mirë sa duhet.

Kejvina Kthella është bërë goxha e famshme në publik dhe kemi parë raste të ndryshme kur fansat e sulmojnë.

Një episod i tillë ka ndodhur edhe në postin e fundit të bukuroshes në Insta ku një fans i shkruan: “Photoshop ai tuli ke pjesa e grisunë e pantallonave”.

Ky fans mesa duket ka harruar që pozicioni i trupit është domethënës për shfaqjen e formave dhe ka qenë Kejvina e cila i ka dhënë përgjigjen logjike.

“Ai tuli ësht normal që të dalë ashtu në momentin që ulesh o gjoni a si e ke emrin ti!”, shkruan Kejvina Kthella në komentin e saj./intv.al/

sdfg_w4.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031781196594238
    array(1) { ["section"]=> string(111) "e-akuzojne-per-photoshop-dhe-tul-kejvina-kthella-i-jep-pergjigjen-logjike-qe-me-siguri-nuk-e-prisnit-foto-58507" }