INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E keni parë si duket Luana pa make up? Mund ta shikoni këtu dhe gjykojeni vetë [FOTO]

E keni parë si duket Luana pa make up? Mund ta shikoni këtu dhe gjykojeni vetë [FOTO]

Publikuar më: 21:42 15-06-2018

Luana është një nga femrat më të përfolura të showbizit shqiptar jo vetëm për profesionin por edhe për format bombastike që ajo ka. Fansat e saj kanë qënë gjithmonë kurioz në lidhje me faktin nëse ka kryer ndonjë ndërhyrje apo jo, por ajo e ka mohuar kategorikisht këtë fakt.

Sigurisht që këto fjalë nuk i pëlqejnë aspak asaj dhe jo rrallë herë publikon foto pa make up dhe të njejtën gjë ka bërë mbrëmjen e sotme.

Këngëtarja shfaqet në ashensor e veshur me një palë pantallona blu të errët dhe një “bodycode” me të njejtën ngjyrë, ndërkohë që shkruan se nuk ka përdorur make up.

 

35000621_263362070905763_4011076374415540224_n.jpg

Neve na duket shumë seksi!

itla.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008681058883667
    array(1) { ["section"]=> string(80) "e-keni-pare-si-duket-luana-pa-make-up-mund-ta-shikoni-ketu-dhe-gjykojeni-v-61900" }