INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E krahasojnë me gomarin e Shrekut, Luana Vjollca bën këtë reagim [FOTO]

E krahasojnë me gomarin e Shrekut, Luana Vjollca bën këtë reagim [FOTO]

Publikuar më: 13:40 17-06-2018

Shpesh herë Luana Vjollca bie pre e faqeve te meme-ve ne Instagram, por ne te shumtat e rasteve ajo qëndron mospërfillëse. Madje në shumë fotot e saja mes shumë komenteve të bukura, mund të shohim edhe shumë komente negative. Nëse ka një personazh që rri më indiferente ajo është Luana dhe ndryshe nga shumë personazhe ajo zgjedh të mos ju japë rëndësi këtyre komenteve. Por këtë herë nuk duroi dhe i dha një “thumb”, komentueses e cila është femër.

“Na e shpife, si gomari i Shrekut”, shkruan komentuesja ndërkohë Luana ja kthen kështu:

“Sa ghynah me vjen kur shoh sa shume mllef e urrejtje hedh nje femer per nje femer. Jemi kaq ven i vogel, kemi nevoje ta duam njera-tjetren!!!! Cdo femer eshte e bukur, edhe ti! Gezuar Bajramin!”./intv.al/

f00164c7-83cf-4f93-a1f7-5f2f8a65f1a3.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069038867950439
    array(1) { ["section"]=> string(74) "e-krahasojne-me-gomarin-e-shrekut-luana-vjollca-ben-kete-reagim-foto-62025" }