INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E “mallkoi” Luana? Ishin shumë të lumtur, por këngëtari i njohur shqiptar u nda nga e dashura [FOTO]

E “mallkoi” Luana? Ishin shumë të lumtur, por këngëtari i njohur shqiptar u nda nga e dashura [FOTO]

Publikuar më: 18:26 06-04-2018

Na vjen shumë keq!

Para disa vitesh ai u përfol shumë për lidhjen me Luana Vjollcën edhe pse ata kurrë nuk e pranuan publikisht se janë në një romancë, mirëpo të gjithë ishin të bindur se ata ishin çift. Por erdhi një moment që u kuptua se Luana dhe Adrian Gaxha nuk janë më bashkë, pasi këngëtari i njohur shqiptar e pranoi se ishte në një lidhje me një vajzë të quajtur Dafina.

Ata dukeshin shumë të lumtur e të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit edhe pse Adriani e ka mbajtur shumë private jetën e tij sentimentale, por mesa duket edhe kjo lidhje tjetër e këngëtarit ka marrë fund.
Ai vetë e pranoi në një intervistë disa ditë me parë se aktualisht është single.

collagelui1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.022791862487793
    array(1) { ["section"]=> string(100) "e-mallkoi-luana-ishin-shume-te-lumtur-por-kengetari-i-njohur-shqiptar-u-nda-nga-e-dashura-foto-54773" }