INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E mbushur me operacione plastike?! Luana Vjollca kap gjoksin me duar dhe ka një përgjigje për të gjithë! [FOTO]

E mbushur me operacione plastike?! Luana Vjollca kap gjoksin me duar dhe ka një përgjigje për të gjithë! [FOTO]

Publikuar më: 21:58 01-05-2018

Si mendoni?

Luana është një nga femrat më të përfolura të showbizit shqiptar jo vetëm për profesionin por edhe për format bombastike që ajo ka. Fansat e saj kanë qënë gjithmonë kurioz në lidhje me faktin nëse ka kryer ndonjë ndërhyrje apo jo, por ajo e ka mohuar kategorikisht këtë fakt

Sigurisht që ka ndryshime në fotot e saj para shumë viteve, mirëpo lidhur me këto thashetheme ka reaguar edhe njëherë moderatorja e njohur.  Luana ka publikuar një foto ku shfaqej me bikini në plazh para 7 vitesh, ndërkohë që kapte gjoksin me dorë dhe pyet me ironi “si ishte muhabeti i belit e këtyre gjëraëve të tjera dmth”?
Një tjetër mohim për ndërhyrjet nga Luana.

luaaawww.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090868473052979
    array(1) { ["section"]=> string(112) "e-mbushur-me-operacione-plastike-luana-vjollca-kap-gjoksin-me-duar-dhe-ka-nje-pergjigje-per-te-gjithe-foto-56960" }