INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pabesueshme: Justin Bieber anullon pjesën tjetër të turit për arsye...fetare!

E pabesueshme: Justin Bieber anullon pjesën tjetër të turit për arsye...fetare!

Publikuar më: 10:17 26-07-2017

Këngëtari kanadez jo vetëm do t’i dedikohet fesë, por ka marrë edhe një vendim të paimagjinueshëm.

Justin Bieber dëshiron që të hapë kishën e tij! Pikërisht ashtu! Pasi ylli i muzikës pop anulloi plot 14 data të turit të tij botëror Purpose, guru i Channel Nine Richard Wilkins pretendoi se arsyeja e vërtetë ishte ajo që askush se kishte imagjinuar. Sipas tij, Bieber dëshiron që të “rilidhet me fenë dhe besimin” dhe mundësisht të hapë kishën e tij. Wilkins tregoi se këtoi informacione ekskluzive i kishte marrë nga një burim i brendshëm dhe shumë i besueshëm. Epo, që një artist kaq kontroversial sa Justin t’i futet kësaj rruge, nuk na e kishte marrë mendja.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028479099273682
    array(1) { ["section"]=> string(81) "e-pabesueshme-justin-bieber-anullon-pjesen-tjeter-te-turit-per-arsye-fetare-33133" }