INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E paskan më seriozisht se kurrë! Hailey bën për Justin atë që çdo femër duhet të bëjë për të dashurin e saj! [FOTO]

E paskan më seriozisht se kurrë! Hailey bën për Justin atë që çdo femër duhet të bëjë për të dashurin e saj! [FOTO]

Publikuar më: 20:42 12-07-2018

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me fejesë. Më 7 korrik, në mes të pushimeve fantastike këngëtari kanadez i propozoi martesë dhe ka na treguar se është i dashuruar marrëzisht në biondinën.

Menjëherë pasi u kthyen nga pushimet në Bahamas, Hailey Baldwin dhe Justin Bieber janë drejtuar për nëj dyqan stolish. Sipas revistës amerikane The Blast, çifti janë drejtuar në dyqanin e stolive Pristine, në mënyrë që Hailey ta rregullonte unazën e saj, e po ashtu të blinte diçka speciale për të fejuarin.

Është raportuar se Hailey ia ka blerë të fejuarit të saj një unazë fejese, me një diamant dhe me inicialet JB në të, e po ashtu edhe një unazë për veten e saj me mbishkrimin “Baby”.

unz.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00323486328125
    array(1) { ["section"]=> string(117) "e-paskan-me-seriozisht-se-kurre-hailey-ben-per-justin-ate-qe-cdo-femer-duhet-te-beje-per-te-dashurin-e-saj-foto-64846" }