INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin për ‘Dancing with the Stars’, Lori Hoxha: ''Isha në një krizë egzistenciale'' [FOTO]

E pyesin për ‘Dancing with the Stars’, Lori Hoxha: ''Isha në një krizë egzistenciale'' [FOTO]

Publikuar më: 12:31 14-01-2018

Lori Hoxha është ndër femrat më stil dhe të pëlqyera në botën e showbiz-it në vend. Lori gjithmonë ka treguar se është e aftë dhe mund t’ia dalë edhe pa patur nevojë për emrin që ka krijuar familja e saj. Ajo ka dashur tu tregonte njerëzve se nuk është vetëm ajo vajza e pasur por se kur e do diçka apo beson tek energjia mund t’ia dalësh. E ftuar në emisionin e Bora Zemanit, “Guximtaret”, ajo u pyet për eksperiencën që kaloi në “Dancing with the Stars 4”. Lori tregoi se ishte një kohë të cilën e etiketoi si një krizë ekzistenciale dhe as ajo vetë nuk kuptonte se ku përkiste pasi shumë persona e asocionin me diçka që nuk ishte, shkruan intv.al. Ajo u shpreh se ishte nje mundësi ku ajo mund tu tregonte të gjithëve se nuk dëshiron të asociohej me atë që ka apo familjen e saj por që ka karakteristikat e saj. Madje ka lënë edhe shkollën iu përkushtua shumë pasi e donte atë fitore./intv.al/

drf.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00090694427490234
    array(1) { ["section"]=> string(89) "e-pyesin-per-dancing-with-the-stars-lori-hoxha-isha-ne-nje-krize-egzistenciale-foto-47474" }