INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin sa ja shite Luana Vjollcës faqen e Facebook-ut, Stiljano( Vipat e Bllokut) flet hapur: Ja shita... [VIDEO]

E pyesin sa ja shite Luana Vjollcës faqen e Facebook-ut, Stiljano( Vipat e Bllokut) flet hapur: Ja shita... [VIDEO]

Publikuar më: 09:13 16-05-2018

Shpesh herë kanë shkaktuar “kaus” tek personazhet e njohur shqiptar, me anë të postimeve që kanë bërë në faqen “Vipat e Blloku”.

I ftuar në emisionin Adrenalinë në rubrikën “Koha për lojë”, njëri prej administratorëve të faqes, Stiljano, është pyetur për thashethemet që kanë dalë lidhur me një shitje “faqje” që i është bërë moderatores së njohur shqiptare, Luana Vjollcës.

Admini i “Vipave të blloku” Stiljano, është shprehur se dikur menaxhonte një faqe Facebook-u me emrin e Luana Vjollcës, e cila kishte mbi 400 mijë ndjekës dhe vlera e saj ka qenë mbi 800 euro.

Pra kjo faqe i është shitur moderatores mbi 800 euro.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010420799255371
    array(1) { ["section"]=> string(112) "e-pyesin-sa-ja-shite-luana-vjollces-faqen-e-facebook-ut-stiljano-vipat-e-bllokut-flet-hapur-ja-shita-video-58495" }