INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin sa kohë ke që stërvitesh, Aurela Gaçe përgjigjet kështu...[FOTO]

E pyesin sa kohë ke që stërvitesh, Aurela Gaçe përgjigjet kështu...[FOTO]

Publikuar më: 11:39 10-08-2018

Është 43-vjeçare dhe po ta mendosh se është nënë e 2 fëmijëve me siguri që shumë prej jush pyesin veten si ka mundësi që është aq në formë të mirë fizike dhe nga buron gjithë ajo energji që e karakterizon Aurela Gaçen.

Por ja që gjithçka e ka një përgjigje dhe ka qenë pikërisht një fanse që e ka pyetur se sa kohë ka që stërvitet, në një postim ku Aurela ka treguar momente nga trajnimi i saj fizik.

“Rregullisht 11 vjet”, shkruan Aurela Gaçe në postimin e saj publik.

Epo me këto forma fizike që ka pa frikë që mund ta konsiderojmë Aurela Gaçen si një Jennifer Lopez shqiptare./intv.al/

xzdga.PNG

 

 

xdf_a34.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002892017364502
    array(1) { ["section"]=> string(74) "e-pyesin-sa-kohe-ke-qe-stervitesh-aurela-gace-pergjigjet-keshtu-foto-68064" }