INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E thotë horoskopi, në 2019 këto shenja do të martohen

E thotë horoskopi, në 2019 këto shenja do të martohen

Publikuar më: 10:34 06-01-2019

Peshqit

Viti i Ri do të vijë me shumë dashuri për ju. Si romantikë nga natyra Peshqit sivjet do të njohin dashurië e vërtetë, e cila do t’i çojë drejt altarit. Nuk do të kenë më frikë nga lëndimi dhe do të dedikohen totalisht për dashurinë. Ky do të jetë pa frikë viti i tyre.

Luani

Mundësia për martesë, është shumë e lartë edhe për Luanin. Ata sivjet po jetojnë një periudhë shumë më romantike se vitin e shkuar. Kjo situatë, si dhe stabiliteti financiar do të pjekin kushtet për një fejesë ose martesë të mundshme.


Akrepi

Akrepat janë personat që do të bëjnë një hap para në 2019. Gjatë vitit të fundit ata janë pjekur shumë, duke njohur kështu objektivat e tyre kryesore si dhe qëllimet. Tashmë ata janë gati për një angazhim të ri, ku secili do të marrë përgjegjësitë e tij.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015532970428467
    array(1) { ["section"]=> string(58) "e-thote-horoskopi-ne-2019-keto-shenja-do-te-martohen-83559" }