INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E vutë re këtë DETAJ në klipin me të ri të Luana Vjollcës? Këtë herë e shihni më seksi se kurrë! [FOTO]

E vutë re këtë DETAJ në klipin me të ri të Luana Vjollcës? Këtë herë e shihni më seksi se kurrë! [FOTO]

Publikuar më: 17:04 20-07-2018

Pas dueti me Bujar Qamilin, Luana Vjollca ka vendosur të surprizojë sërish! Ylli i showbiz-it shqiptar sapo publikoi këngën e saj më të re ‘Vetëm ty’. Ajo që tërheq më tepër vëmendje është moderatorja seksi e cila shihet me të njëjtën veshje dhe po në të njëjtin vend, ku na vjen ndërmend klipi i Dua Lipas, 'IDGAf. Edhe këtë herë Luanën e shohim tepër tunduese, si një luaneshë!/intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028948783874512
    array(1) { ["section"]=> string(105) "e-vute-re-kete-detaj-ne-klipin-me-te-ri-te-luana-vjollces-kete-here-e-shihni-me-seksi-se-kurre-foto-65849" }