INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Aktivisti i ARSA-as fton qytetarët të firmosin peticionin “1 Ligj 4 Putra” kundër dhunës së kafshëve, ja si duhet të veproni [VIDEO]

Aktivisti i ARSA-as fton qytetarët të firmosin peticionin “1 Ligj 4 Putra” kundër dhunës së kafshëve, ja si duhet të veproni [VIDEO]

Publikuar më: 20:24 12-10-2017

Që pas ngjarjes tragjike që ndodhi në Kuçovë, të shumta kanë qenë reagimet nga njerëzit, duke u vendosur kështu të merren masa lidhur me këtë fenomen të tmerrshëm.

I ftuar në emisionin Kolaudim, aktivisti i ARSA-s, Jonel Kristo, fton të gjithë qytetarët të firmosin peticionin “1 Ligj 4 Putra”.

 “Kemi pika për mbledhjen e firmave në çdo qytet të Shqipërisë, shkoni firmosni peticionin  që ne kemi. Ka vetëm 5 ditë  që kemi nisur dhe kemi mbledhur 11 mijë firma në dy javët ë ardhshme duhet të përfundojë çdo gjë”, u shpreh ai.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje lidhur me peticionin:

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00082516670227051
    array(1) { ["section"]=> string(144) "ekskluzive-aktivisti-i-arsa-as-fton-qytetaret-te-firmosin-peticionin-1-ligj-4-putra-kunder-dhunes-se-kafsheve-ja-si-duhet-te-veproni-video-38827" }