INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elon Musk i bashkohet ekspeditës për të shpëtuar fëmijët e bllokuar në  Tajlandë

Elon Musk i bashkohet ekspeditës për të shpëtuar fëmijët e bllokuar në Tajlandë

Publikuar më: 11:58 10-07-2018

CEO i Tesla, Space X, Paypal dhe Neuralink, Elon Musk padyshim që nuk është një njeri normal. Tanimë ai jo vetëm që po mundohet që të suportojë shpëtimin e fëmijëve të bllokuar në Tajlandë, por ama ka shkuar dhe vetë në terren.

Akoma nuk e dimë në nëndetsja që ai deklaroi se Space X po prodhonte për të shpëtuar fëmijët ka marë pjesë në operacionin për nxjerrjen e këtyre të fundit, por ama dimë mirë që Musk është i pranishëm në këtë operacion. Nuk kemi të bëjmë me fake news, por ama Musk është vërtetë aty, siç duket dhe në postimin e tij të fundit në Instagram:

Just got back from Cave 3

A post shared by Elon Musk (@elonmusk) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0034217834472656
  array(1) { ["section"]=> string(85) "elon-musk-i-bashkohet-ekspedites-per-te-shpetuar-femijet-e-bllokuar-ne-tajlande-64475" }