INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Enca çudit me deklaratën e saj për këngëtaren shqiptare: Edhe unë TË DUA, Je dashuri me shikim të parë...[VIDEO]

Enca çudit me deklaratën e saj për këngëtaren shqiptare: Edhe unë TË DUA, Je dashuri me shikim të parë...[VIDEO]

Publikuar më: 17:12 16-04-2018

Enca i shpreh dashurinë publikisht këngëtares shqiptare!

Enca është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare e cila javët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes prej këngës së saj “Dua”. Përveç fansave, të cilët janë të shumtë në numër padiskutim, Enca gëzon edhe suportin e shumë kolegëve. E kur kjo mbështetje të vjen nga Adelina Ismaili, e cilësuar si diva e muzikës shqiptare, ka shumë vlerë.  Adelina ishte e ftuar tek “Elite Shoë”, emisioni i Elita Rudit ku ka treguar se i pëlqen Enca si këngëtare dhe ia njeh zërin shumë mirë.

“Ia njoha zërin. Encën e kam takuar për herë të parë në Sarandë para shumë kohësh. Është e lezetshme” – është shprehur Adelina.

“Adelina, edhe unë të dua shumë. Dashuri me shikim të parë në fakt.”, – ka shkruar Enca në Instastory teksa ka shkëputur momentin e intervistës së Adelinës.

Encua from videovimeo1 on Vimeo.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028789043426514
    array(1) { ["section"]=> string(112) "enca-cudit-me-deklaraten-e-saj-per-kengetaren-shqiptare-edhe-une-te-dua-je-dashuri-me-shikim-te-pare-video-55414" }