INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Enca publikon foton nga pishina, por fansi kap detajin që e nxjerr “BLOF”, këngëtarja del nga situata me përgjigjen epike: Gjërat më pasionante bëhen me...[FOTO]

Enca publikon foton nga pishina, por fansi kap detajin që e nxjerr “BLOF”, këngëtarja del nga situata me përgjigjen epike: Gjërat më pasionante bëhen me...[FOTO]

Publikuar më: 19:58 07-06-2018

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e më të suksesshme gjithashtu. Fama e saj ka i ka kaluar kufijtë shqiptarë dhe jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit.

Ndryshe nga ne të tjerët që studiojmë në biblikote apo në dhomën tonë, Enca studion në pishinë, studion i thënçin se e ka bërë sa për foto. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku shfaqet me një fletore dhe një stilolaps në dorë, ndërkohë që ka vendosur syze dhe shkruan: “Tu studiu për provimet like… Kids 2018”.

Por një fans ka vënë re që Enca i ka sytë e mbyllur në këtë foto dhe i komenton: “Tu studiu me sy myllun” dhe ka vendosur emojin si për t’i thënë “vaj medet”, por Enca nuk e ka lënë pa përgjigje.

Ajo i ka thënë që gjërat më pasiononte në jetë bëhen me sy mbyllur. Ja që Enca na tregoi edhe një pasion tjetër të sajin dhe jo pason dosido!

enciola.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031170845031738
    array(1) { ["section"]=> string(158) "enca-publikon-foton-nga-pishina-por-fansi-kap-detajin-qe-e-nxjerr-blof-kengetarja-del-nga-situata-me-pergjigjen-epike-gjerat-me-pasionante-behen-me-foto-61015" }