INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi sapo na tregoi një pjesë të këngës me YLLIN BOTËROR dhe do të fiksoheni! Dëgjojeni këtu! [VIDEO]

Era Istrefi sapo na tregoi një pjesë të këngës me YLLIN BOTËROR dhe do të fiksoheni! Dëgjojeni këtu! [VIDEO]

Publikuar më: 18:25 28-10-2018

Era Istrefi tashmë është një “brand” ndërkombëtar! 

Pasi lajmëroi për bashkëpunimin me Jonas Blue për këngën me titullin “Purpose”, Era Istrefi ka rezervuar një tjetër surprizë. Këngëtarja e famshme shqiptare ka gati bashkëpunimin tjetër me producentin dhe DJ amerikan Steve Aoki.

Bëhet fjalë për duetin me titull “Anything More”, pjesë e albumit të Steve Aoki i cili do të lançohet me 9 nëntor. Era ka publikuar disa copëza të këngës në Instagram dhe duket se do bëjë namin!

steve from Vimeointv.al on Vimeo.

aoki from Vimeointv.al on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085170269012451
    array(1) { ["section"]=> string(110) "era-istrefi-sapo-na-tregoi-nje-pjese-te-kenges-me-yllin-boteror-dhe-do-te-fiksoheni-degjojeni-ketu-video-76879" }