INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi shkëlqen plot luks! Zbuloni se sa kanë kushtuar veshjet e saj...[FOTO]

Era Istrefi shkëlqen plot luks! Zbuloni se sa kanë kushtuar veshjet e saj...[FOTO]

Publikuar më: 10:20 14-06-2018

Është një nga këngëtaret më në zë të momentit dhe të gjithë jemi krenarë, që zëri i saj fantastik do të jetë simbolikë e kampionatit Botëror të Futbollit 2018.

Është mese normale që një vajzë trendi si Era të përdori disa nga markat më në zë për veshjet, së fundmi faqja e Instagramit Whattheywearin, ka zbuluar çmimet e disa prej veshjeve të këngëtares seksi.

Prada, lëkurë cilësore dhe veshjet e Erës në foton e mëposhtme, kanë kushtuar plot 2984 euro.

Çfarë luksi! U mahnitëm.../intv.al/

drtyw45.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0064830780029297
    array(1) { ["section"]=> string(83) "era-istrefi-shkelqen-plot-luks-zbuloni-se-sa-kane-kushtuar-veshjet-e-saj-foto-61701" }