INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ermal Meta emocionon teksa performon “Hallelujah” [VIDEO]

Ermal Meta emocionon teksa performon “Hallelujah” [VIDEO]

Publikuar më: 10:41 24-10-2017

Ermal Meta është një talent i vlerësuar edhe në Itali.

Madje suksesi i këngëtarit shqiptar, i ka kaluar kufinjtë shqipatrë dhe ato italianë. Së fundmi ai është prezantuar në  në Televizionin Italian Rai1.

Aty ka emocionuar teksa ka performuar këngët e famshme: “Every Breath You Take” (The Police) dhe “Hallelujah” (Leonard Cohen).

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022790431976318
    array(1) { ["section"]=> string(59) "ermal-meta-emocionon-teksa-performon-hallelujah-video-39857" }