INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Është java e modës: Gigi Hadid, Stella Maxwell dhe Jasmine Tookes sjellin ngjyrat futuristike, neon [FOTO]

Është java e modës: Gigi Hadid, Stella Maxwell dhe Jasmine Tookes sjellin ngjyrat futuristike, neon [FOTO]

Publikuar më: 12:27 09-02-2018

Gjatë javës së modës në mbrëmjen e së enjtes në New York, modelet sifluan në shfaqjen e Jeremy Scott.

Ajo që kryesoi sfilatën ishte modelja e njihur Gigi Hadid. 22 vjeçarja u bashkua meStella Maxwell dhe Jasmine Tookes duke sjellë një ansmabël ngjyrash neoni që zbulojnë edhe tendencat e reja.

Gigi e ndërroi veshjen e saj  duke qëndruar sërish tek ngjyrat neon. 

4904280C00000578-5370531-image-m-231_1518149810464.jpg

4904EF6A00000578-5370531-image-a-33_1518171254669.jpg

 

 

 

4905C47400000578-5370531-image-a-35_1518171323118.jpg

490429D000000578-5370531-image-m-31_1518151795411.jpg

 

 

4904ECB300000578-5370531-image-a-66_1518171633563.jpg

 

4905D2F800000578-5370531-image-a-20_1518171131200.jpg

 

4904087800000578-5370531-image-a-149_1518148499204.jpg

 

490423F400000578-5370531-image-m-229_1518149765642.jpg

 

4904281C00000578-5370531-image-a-230_1518149776163.jpg

4904087800000578-5370531-image-a-149_1518148499204.jpg

 

4904085A00000578-5370531-image-m-214_1518149441717.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095639228820801
    array(1) { ["section"]=> string(107) "eshte-java-e-modes-gigi-hadid-stella-maxwell-dhe-jasmine-tookes-sjellin-ngjyrat-futuristike-neon-foto-49837" }