INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Eugent Bushpepa i mahniti të gjithë me performancën e tij, por ja çfarë thotë Tur Hysko për të! [FOTO]

Eugent Bushpepa i mahniti të gjithë me performancën e tij, por ja çfarë thotë Tur Hysko për të! [FOTO]

Publikuar më: 21:27 12-05-2018

Nuk i heqim asnjë presje! Këngëtari shqiptar, Eugent Bushpepa përfundoi me sukses performancën e tij në Eurovision duke ndezur skenën e Lisbonës. Ai këndoi këngën “Mall” në gjuhën shqipe dhe pati reagime shumë pozitive nga publiku, që e nderuan me duatrokitje dhe brohoritje në fund të perfomancës. Shumë artistë shqiptarë reaguan në rrjetet sociale pas performancës së Eugentit, por si më të bukurin ne zgjodhëm shkrimin e Tur Hyskos.

Ai shkroi në Instastory: “Eugent Bushpepën mund ta zgjosh në 3 të mëngjesit, në -20 gradë dhe prapë ka për të kënduar perfekt çdo notë. Është thjesht super vokal. Më i miri”.

Ke shumë të drejtë Turo!

thebest.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025110244750977
    array(1) { ["section"]=> string(111) "eugent-bushpepa-i-mahniti-te-gjithe-me-performancen-e-tij-por-me-bukur-se-tur-hysko-s-ka-folur-askush-per-58166" }