INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Faleminderit 2017!”, ky është suksesi i rradhës i Dua Lipës [FOTO]

“Faleminderit 2017!”, ky është suksesi i rradhës i Dua Lipës [FOTO]

Publikuar më: 00:24 12-01-2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme me të, suksese të cilat ndoshta nuk i kishte imagjinuar.
Së fundmi Dua është cilësuar nga ‘Official Charts’ si femra me albumin më të mirë debutues për vitin 2017. Në këtë album u përfshinë disa nga këngët më të njohura të saj: ‘New Rules’, ‘Be the One’, ‘Blw Your Mind’, ‘Lost in Your Light’ si dhe këngën që pritet të publikohet së shpejti ‘IDGAF’.

KIPA.png

Gjithashtu kohët e fundit Dua ka vendosuar të shpërngulet për pak kohë në Xhamajka për të punuar me disa projekte të reja të saj.


Banner-300x200px_-FINAL.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011990070343018
    array(1) { ["section"]=> string(67) "faleminderit-2017-ky-eshte-suksesi-i-rradhes-i-dua-lipes-foto-47303" }