INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi e tall në komente, kampioni Florian Marku nuk përmbahet dhe i kthehet keq: Ti paske qenë një...[FOTO]

Fansi e tall në komente, kampioni Florian Marku nuk përmbahet dhe i kthehet keq: Ti paske qenë një...[FOTO]

Publikuar më: 18:55 12-06-2018

Duhet të mendohesh mirë para se të përplasesh me Florianin!

Boksieri Florian Marku para pak ditësh ka fituar duelin e radhës ndaj kundërshtarit të tij serb, Dragisiç në pak sekonda. Kampioni shqiptar kishte shumë kohë që përgatitej për këtë ndeshje dhe të gjthë shqiptarëve u premtoi se do të bënte një ndeshje të madhe.

Në fakt ashtu ndodhi. Nuk mjaftuan 2 minuta dhe kundërshtari u rrëzua në tapet. Por pas kaësj ndeshjeje duket se Floriani ka vendosur të pushojë dhe të largohet për pak kohë nga palestra.

Ka thënë që është çështje kohë momenti kur do të ngjitet në UFC dhe që po punon çdo ditë këtë, por së fundmi ka njoftuar në Instagram që do të jetë i ftuar special në një event në Kosovë.

Mirëpo kjo si ka pëlqyer një fansi i cili e ka ironizuar duke i thënë: Ahaa domethënë do të kalosh në UFC duke bërë koncerte???”

Floriani nuk ka qëndruar duarkryq pasi i ka kthyer përgjigje, madje e ka ofenduar.

florasw.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012860298156738
    array(1) { ["section"]=> string(107) "fansi-e-tall-ne-komente-kampioni-florian-marku-nuk-permbahet-dhe-i-kthehet-keq-ti-paske-qene-nje-foto-61533" }