INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi i thotë pse nuk e publikove klipin në “BRAZZERS”, Enca e lë me “gisht në gojë” me përgjigjen e saj [FOTO]

Fansi i thotë pse nuk e publikove klipin në “BRAZZERS”, Enca e lë me “gisht në gojë” me përgjigjen e saj [FOTO]

Publikuar më: 22:11 04-04-2018

Enca ka një përgjigje për të gjithë ata që e kanë quajtur “Porno” klipin e saj të fundit!

Pas publikimit të këngës më të re ‘Dua’ Enca ka kaluar çdo pritshmëri. Ajo ka marrë mbi 5 milion vieës në javën e parë të publikimit dhe skenat erotike me modelin portugez Pierlugi ishin ato për të cilat u komentua shumë në rrjetet sociale të cilat tërhoqën vëmendjen e publikut dhe Enca u shpreh se për të ishte e hera e parë që shkëmbente puthje në një klip.

Ka patur shumë fansa të cilët e kanë cilësuar si shumë erotik këtë klip të Encës madje një koment të tillë e ka bërë një fans sot në Instagramin e Encës, koment të cilit këngëtarja e njohur nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

Fansi i ka thënë se pse nuk e publikoi klipin në “Brazzers” se do kishte më shumë shikime, për të gjithë ata që nuk e dinë, Brazzers është një sajt videosh porno. Enca u tregua shumë e qetë dhe me ironinë më të madhe të mundshme i tha: “Që ta klikosh më lehtë, biri im”.

 

balidad.jpg

Të lumtë Enca!

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068209171295166
    array(1) { ["section"]=> string(110) "fansi-i-thote-pse-nuk-e-publikove-klipin-ne-brazzers-enca-e-le-me-gisht-ne-goje-me-pergjigjen-e-saj-foto-54590" }