INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja i thotë “të q**sha kongën” për projektin me Alban Skënderaj, Noizy bën reagimin më të mirë të mundshëm: Ça thu me se...[FOTO]

Fansja i thotë “të q**sha kongën” për projektin me Alban Skënderaj, Noizy bën reagimin më të mirë të mundshëm: Ça thu me se...[FOTO]

Publikuar më: 23:07 08-06-2018

Ashtu siç ishte paralajmëruar u publikua bashkëpunimi më i ri mes këngëtarit Alban Skënderaj dhe reperit Noizy.

Kënga vjen nën titullin “Drejt suksesit”. Për tekstin janë kujdesur vetë Albani dhe Noizy, ndërsa për muzikën Skënderaj. Klipi ka ardhur në kujdesin dhe në idenë e Ajola Xoxës, bashkëshortes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Pas publikimit të këngës, Noizy e ka shpërndarë në profilin e tij në Instagram ku ka ftuar ndjekësit ta dëgjojnë, por nuk është se të gjithë komentet kanë qenë pozitive.

Alban skenderaj ft Noizy - Drejt Suksesit.. OUT NOW ❤️

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Madje një femër e ka ofenduar atë, duke i thënë “të q**sha këngën o Noiz” dhe reperi nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje duke e ironizuar në maksimum pasi i shkruan në një mënyrë si për t’i treguar që këngës nuk i bëhet ajo që pretendon vajza.

zinjo.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094890594482422
    array(1) { ["section"]=> string(129) "fansja-i-thote-te-q-sha-kongen-per-projektin-me-alban-skenderaj-noizy-ben-reagimin-me-te-mire-te-mundshem-ca-thu-me-se-foto-61134" }